Blog Single

theme image 05

Dlaczego pranie tapicerek jest ważne?

Pranie tapicerki meblowej to czynność, o której często zapominamy w wirze codziennych spraw, jednak czysta kanapa ma duży wpływ na nasze zdrowie i komfort. W każdym domu znajdziemy kanapę, krzesło czy materac, z których korzystamy i które stopniowo się brudzą.

Ważne jest to, by regularnie dokonywać czyszczenia zabrudzonych mebli. Ta profilaktyka pozwala chronić nasze zdrowie.

Pranie kanapy to czynność, którą wystarczy wykonać raz do roku, aby pozbyć się wszystkich zabrudzeń, plam czy zapachów. Sporo osób stara się swoje meble czyścić samemu domowymi sposobami, z różnym efektem. Aby wydobyć wszystkie zabrudzenia z mebla, należy użyć profesjonalnych środków, które są do tego przystosowane i nie spowodują żadnych niepożądanych skutków jak np. odbarwienia materiału.

 
Specjalistyczne środki czystości


Czyszczenie tapicerki najlepiej zlecić osobom, które się na tym znają i dysponują odpowiednimi środkami oraz sprzętem. W ofercie takich firm można znaleźć kompleksowe czyszczenie tapicerki meblowej, a także samochodowej oraz dywanów i wykładzin. Atutem profesjonalnego prania tapicerki jest fakt, że bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość wykonania usługi i klient nie musi się bać uszkodzeń czy przemoczenia materiału. Używamy bardzo mocnych maszyn do ekstrakcji, które odsysają bardzo dużą ilość wody podczas prania, dzięki czemu materiał zostaje tylko lekko wilgotny i wystarczy kilka godzin do jego całkowitego wyschnięcia.