Najczęściej zadawane pytania

  • Home
  • Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy na rynku już kilka lat, mamy za sobą setki wyczyszczonych mebli i samochodów, zdążyliśmy już popełnić błędy nowicjusza i teraz z całą odpowiedzialnością świadczymy usługi na najwyższym poziomie.
Stosujemy tylko dedykowane środki, które są w pełni bezpieczne i pozostawiają przyjemny zapach. Zabrudzenia są całkowicie wypłukiwane i odsysane przez ekstraktor, dzięki czemu mamy pewność, że po praniu materiał jest czysty i pachnący.
Pamiętaj, że czyszczenie wykonuje się stosunkowo rzadko więc czasem nie warto sugerować się tylko i wyłącznie ceną usługi, dużo ważniejsze jest doświadczenie i wiedza, którą systematycznie uzupełniamy na szkoleniach.

Na ostateczną wycenę wpływa wiele czynników tj. stopień zabrudzenia, wielkość i zakres usługi. Stosując najlepsze środki i maszyny na rynku mamy pewność, że nie da się tego zrobić lepiej. Dajemy gwarancję na swoje usługi.
Używając profesjonalnych środków i maszyn tapicerka nie jest przemoczona, zostawiamy materiał lekko wilgotny i do całkowitego wyschnięcia potrzeba tylko kilku godzin (w zależności od temperatury i wilgotności powietrza). Mamy także możliwość użycia specjalnego wentylatora, który mocno przyspiesza proces schnięcia materiału.
Upływający czas jest największym wrogiem brudu i plam, im dłużej zalegają w materiale tym trudniej je całkowicie usunąć. Pamiętajmy o regularnym dbaniu o swoje meble, auta i dywany. Przy codziennym użytkowaniu wystarczy raz do roku skorzystać z tego typu usług profesjonalnego czyszczenia, a z pewnością przedłuży to żywot materiału i będzie miało wpływ na dobre samopoczucie.
Stosując najwyższej klasy środki do prania jesteśmy w stanie usunąć zdecydowaną większość zabrudzeń i plam. Duże znaczenie ma to jak długo plama utrwalała się w materiale i czy jak w przypadku np krwi została w odpowiedni sposób wstępnie zaprana. Zostawiamy tapicerkę w 100% czystą, jednak możliwe są widoczne ślady użytkowania (stare plamy, przetarcia, odbarwienia, spłowiały kolor itp).

Potrzebujesz usługi czyszczenia mebli?

A może chcesz wyprać tapicerkę w samochodzie?

Skontaktuj się