Czyszczenie tapicerki samochodowej

Czyszczenie wnętrza samochodu

Czyszczenie tapicerki samochodowej znacznie poprawia komfort jazdy i wpływa pozytywnie na samopoczucie kierowcy oraz współpasażerów. Regularnie usuwanie zabrudzeń i przykrych zapachów spowodowanych np. paleniem papierosów jest możliwe dzięki usłudze kompleksowego czyszczenia wnętrza auta wraz z ozonowaniem. Pranie foteli w aucie skutecznie usuwania zabrudzenia, które wnikają przez dłuższy czas w gąbkę i z czasem stają się widoczne na materiale i mają duży wpływ na przykry zapach unoszący się we wnętrzu pojazdu. Należy także pamiętać o regularnym odkurzaniu wnętrza auta. Duża ilość brudu zostaje wniesiona na butach, spodniach, czy po prostu wpada przez otwarte okno podczas jazdy.

Dysponujemy ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie czyszczenia tapicerek i całych wnętrz w niemal każdym typie samochodu. Dzięki temu z łatwością rozpoznajemy rodzaj zabrudzeń, co pozwala nam na zastosowanie skutecznych środków czystości.

Suszenie wypranych foteli - korzystaj z samochodu natychmiast po wykonaniu usługi.

Aby jeszcze bardziej usprawnić proces schnięcia stosujemy specjalistyczne wentylatory Dri-Pod, które dzięki silnemu strumieniowi powietrza rozprowadzają zalegającą wilgoć, tym samym bardzo mocno skracając proces schnięcia materiału.

Najwyższej jakości i bezpieczne środki czystości

Od lat stosujemy sprawdzone środki firm Chemspec, Maxifi, ADBL, Prochem, które są najskuteczniejsze w walce z najtrudniejszymi zabrudzeniami i plamami. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na rozpoznanie rodzaju plam, dzięki czemu możemy zastosować odpowiednią metodę czyszczenia.

A czy zastanawiałeś się ile brudu znajduje się na kierownicy? Według badań jest na niej więcej zarazków niż na desce klozetowej. Tylko regularnie czyszczenie wnętrza samochodu pozwala cieszyć się komfortem podczas jazdy i zdecydowanie wydłuża żywotność czyszczonych materiałów.

Napisz do nas