Pranie tapicerek meblowych

Czyszczenie tapicerek

Pranie tapicerki meblowej to czynność, o której często zapominamy w wirze codziennych spraw, jednak czysta kanapa ma duży wpływ na nasze zdrowie i komfort. W każdym domu znajdziemy kanapę, krzesło czy materac, z których korzystamy i które stopniowo się brudzą. Pranie kanapy to czynność, którą wystarczy wykonać raz do roku, aby pozbyć się wszystkich zabrudzeń, plam czy zapachów. Sporo osób stara się swoje meble czyścić samemu domowymi sposobami, z różnym efektem. Aby wydobyć wszystkie zabrudzenia z mebla, należy użyć profesjonalnych środków, które są do tego przystosowane i nie spowodują żadnych niepożądanych skutków jak np. odbarwienia materiału. Czyszczenie tapicerki najlepiej zlecić osobom, które się na tym znają i dysponują odpowiednimi środkami oraz sprzętem. W ofercie takich firm można znaleźć kompleksowe czyszczenie tapicerki meblowej, a także samochodowej oraz dywanów i wykładzin. 

Dysponujemy ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie czyszczenia wszelkiego rodzaju zabrudzeń na meblach tapicerowanych. Dzięki temu z łatwością rozpoznajemy rodzaj zabrudzeń, co pozwala nam na zastosowanie skutecznych środków czystości.

Suszenie mebli - możliwość korzystania z mebli natychmiast po wykonaniu usługi.

Aby jeszcze bardziej usprawnić proces schnięcia stosujemy specjalistyczne wentylatory Dri-Pod, które dzięki silnemu strumieniowi powietrza rozprowadzają zalegającą wilgoć, tym samym bardzo mocno skracając proces schnięcia materiału.

Najwyższej jakości i bezpieczne środki czystości

Od lat stosujemy sprawdzone środki firm Chemspec, Maxifi, ADBL, Prochem, które są najskuteczniejsze w walce z najtrudniejszymi zabrudzeniami i plamami. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na rozpoznanie rodzaju plam, dzięki czemu możemy zastosować odpowiednią metodę czyszczenia.

Zajmujemy się czyszczeniem, praniem i suszeniem wszystkich mebli tapicerowanych dostępnym w mieszkaniu i domu. Najczęściej wykonywane przez nas usługi to przede wszystkim:

Napisz do nas